تماس با سردبیر: gilavaei@gmail.com تماس با نویساد:perslit@gmail.com درباره ما بایگانی پیوندکده سیاسی / ویژۀ انقلاب کتابخانه ادبیات بومی هنر داستان شعر
دوستان، یاران و خوانندگان گرامی، خواهشمندیم هنر و ادبیات پرس لیت را به دیگران نیز معرفی کنید

      

بیانیه کانون نویسندگان ایران
حملۀ تروریستی به دفتر مجلۀ " شارلی ابدو " محکوم است !

نویسندگان ، روزنامه نگاران و مردم فرانسه
خبر حملۀ وحشیانۀ مرتجعین تروریست  به دفترمجلۀ  طنز " شارلی ابدو " و جان باختن  دوازده تن از روزنامه نگاران، کاریکاتوریست­ها و دیگر افراد بی گناه ، موجی از خشم و اندوه میان شاعران ، نویسندگان و روزنامه نگاران ایران برانگیخته است . نویسندگان و مردم ایران در راه آزادی بیان بسیار قربانی داده­اند و به خوبی رنج و خشم شما را درک می­کنند.
طراحان و عاملان این جنایت هولناک ،  دشمنان آزادی اندیشه و بیان و پیروان جهل و خرافه اند که هدفی جز استیلای عقب­ماندگی بر جهان ندارند . رهایی از این بداندیشان جز برافراشتن پرچم آزادی بیان بی هیچ حصر و استثنا در سراسر جهان راه دیگری ندارد.
کانون نویسندگان ایران ضمن  ابراز همدردی با شما همکاران گرامی ، خانواده های قربانیان و مردم فرانسه ، این اقدام جنایتکارانه و ضد آزادی را به شدت محکوم می کند و اطمینان دارد که چنین اعمال ددمنشانه ای ، کوچک ترین خللی در عزم و ارادۀ شما برای دفاع از آزادی اندیشه و بیان و ضدیت با بیگانه ­ستیزی و نژاد پرستی وارد نمی کند .


کانون نویسندگان ایران

 18 دی   1393

 

رسانه هنروادبیات پرس لیت | Create Your Badge
 

به صفحه خود در فیس بوک پیوند دهید:Share  

بازگشت به صفحه نخست